Unghestutstilling Breim 01.mai 2012
Dølehest hopper 1 år:
1. Solvår e. Finndals Blesen u. Hexebergbruna
Ikkje møtt
Fjordhest hingstar 2 år:
2. Eras Fauk e. Flemming u. Eidså Sjamina
8-7-7,5-7-7
Sløyfe
3. Sæthres Bris e. Kuling u. Sæthres Lone
9-9-7,5-7-8
Sløyfe og 1.kvalitet
4. Bø Emiljo e. Merinas Emil u. Bø Lerka
8-9-7-8-8
Sløyfe og 2.kvalitet
5. Fjølestad Bonus e. Merinas Emil u. Fjellstad Silja
6-6,5-6-6,5-6,5
Ikkje sløyfe
6. Løkke Odin e. Sletnes Snerten u. Dragvild
7-6-6-6,5-6
Sløyfe
7. Sylvjo e. Torsetblakken u. Sylvialid
Ikkje møtt
Fjordhest hingstar 1 år:
8. Fjell Finn e. Kuling u. Nidarrosa
8-7-8-7-7,5
Sløyfe
9. Eidsås Lukas e. Leirdals Odin u. Heirums Janka
6-6-6,5-6,5-6
Ikkje sløyfe
10. Thun Rapp e. Lia Rappen u. Mai Thuna
Ikkje møtt
11. Remestrikkjen e. Merinas Emil u. Vettis Bera
6-6-7,5-7-6,5
Ikkje sløyfe
12. Diesel e. Torsetblakken u. Aislinn
6-8-7-7-7
Ikkje sløyfe
Fjordhest hopper 3 år:
13. Eidså Bianka e. Lunner Per u. Eidså Sjasmin
7,5-8-7-7-7
Sløyfe
14. Kleppes Emeli e. Merinas Emil u. Kleppes Ninni
9-8-8-8-8
Ekstra sløyfe og 1.kvalitet
Pokal for beste 3 årshoppe
15. Råds Tulla e. Merinas Emil u. Råds Terna
8-9-8,5-8-8
Ekstra sløyfe og 2.kvalitet
16. Årdals Emina e. Perakrossen u. Eisy
8-7-7-7,5-7
Sløyfe
Fjordhest hopper 2 år:
17. Terne Møy e. Benten u. Vereide Terna
7,5-7,5-8-8-7,5 Sløyfe
18. Bø Emilie e. Merinas Emil u. Myklemøy
8,5-9-8-8,5-8,5
Ekstra sløyfe og 1.kvalitet
Pokal for beste 2 årshoppe
19. Sølvi e. Ronnjo u. Nidarrosa
7-7,5-7-7-7
Sløyfe
20. Vero Moda e. Ronnjo u. Eisy
8,5-9-8-8-8,5
Ekstra sløyfe og 2.kvalitet
21. Sølvsnerta e. Sletnes Snerten u. Hjelle Pia
8-7-7-7-7
Sløyfe
22. Fryd e. Torsetblakken u. Fjolla
9-8,5-8,5-7-8
Sløyfe
23. Heggnes Tanja e. Uno u. Kviki
8-7,5-7-7-7
Sløyfe
Fjordhest hopper 1 år:
24. Sigdestads Nikita e. Fjelltor u. Løkling Nini
8-8-8-8-8
Sløyfe og 3.kvalitet
25. Askmøy e. Fjordbækken's Sidan u. Råds Silja
9-9-8-8-9
Sløyfe og 1.kvalitet
DAGENS HEST!
26. Bø Oleanna e. Fjordbækken's Sidan u. Bø Lerka
8,5-9-8-8-8,5
Sløyfe og 2.kvalitet
27. Hjelle Silja e. Fjordbækken's Sidan u. Fjellmøy
7,5-8-8-8-8
Sløyfe
28. Bakkens Madikken e. Kuling u. Bø Marja
7,5-7,5-7-8-7,5
Sløyfe
29. Kleppes Emma e. Merinas Emil u. Kleppes Ninni
Ikkje møtt
Welsh Sec. A hopper 2 år:
30. Bo-Peeps Racel e. Blackhill Game Cock u. Crossfield Ruth
6,5-6-6,5-6,5-6,5
Sløyfe
Shetland hopper 3 år:
31. Bonitas Monje e. Ivrig u. Haugans Bonita
7-7-8-7,5-7
Sløyfe
Pokal for beste ponni
32. Skjølås Frøya e. Waulkmill Maclintock u. Gyda
6-6-6,5-6-6
Ikkje Sløyfe
1. Solvår e. Finndals Blesen u. Hexebergbruna
Ikkje møtt
Fjordhest hingstar 2 år:
2. Eras Fauk e. Flemming u. Eidså Sjamina
8-7-7,5-7-7
Sløyfe
3. Sæthres Bris e. Kuling u. Sæthres Lone
9-9-7,5-7-8
Sløyfe og 1.kvalitet
4. Bø Emiljo e. Merinas Emil u. Bø Lerka
8-9-7-8-8
Sløyfe og 2.kvalitet
5. Fjølestad Bonus e. Merinas Emil u. Fjellstad Silja
6-6,5-6-6,5-6,5
Ikkje sløyfe
6. Løkke Odin e. Sletnes Snerten u. Dragvild
7-6-6-6,5-6
Sløyfe
7. Sylvjo e. Torsetblakken u. Sylvialid
Ikkje møtt
Fjordhest hingstar 1 år:
8. Fjell Finn e. Kuling u. Nidarrosa
8-7-8-7-7,5
Sløyfe
9. Eidsås Lukas e. Leirdals Odin u. Heirums Janka
6-6-6,5-6,5-6
Ikkje sløyfe
10. Thun Rapp e. Lia Rappen u. Mai Thuna
Ikkje møtt
11. Remestrikkjen e. Merinas Emil u. Vettis Bera
6-6-7,5-7-6,5
Ikkje sløyfe
12. Diesel e. Torsetblakken u. Aislinn
6-8-7-7-7
Ikkje sløyfe
Fjordhest hopper 3 år:
13. Eidså Bianka e. Lunner Per u. Eidså Sjasmin
7,5-8-7-7-7
Sløyfe
14. Kleppes Emeli e. Merinas Emil u. Kleppes Ninni
9-8-8-8-8
Ekstra sløyfe og 1.kvalitet
Pokal for beste 3 årshoppe
15. Råds Tulla e. Merinas Emil u. Råds Terna
8-9-8,5-8-8
Ekstra sløyfe og 2.kvalitet
16. Årdals Emina e. Perakrossen u. Eisy
8-7-7-7,5-7
Sløyfe
Fjordhest hopper 2 år:
17. Terne Møy e. Benten u. Vereide Terna
7,5-7,5-8-8-7,5 Sløyfe
18. Bø Emilie e. Merinas Emil u. Myklemøy
8,5-9-8-8,5-8,5
Ekstra sløyfe og 1.kvalitet
Pokal for beste 2 årshoppe
19. Sølvi e. Ronnjo u. Nidarrosa
7-7,5-7-7-7
Sløyfe
20. Vero Moda e. Ronnjo u. Eisy
8,5-9-8-8-8,5
Ekstra sløyfe og 2.kvalitet
21. Sølvsnerta e. Sletnes Snerten u. Hjelle Pia
8-7-7-7-7
Sløyfe
22. Fryd e. Torsetblakken u. Fjolla
9-8,5-8,5-7-8
Sløyfe
23. Heggnes Tanja e. Uno u. Kviki
8-7,5-7-7-7
Sløyfe
Fjordhest hopper 1 år:
24. Sigdestads Nikita e. Fjelltor u. Løkling Nini
8-8-8-8-8
Sløyfe og 3.kvalitet
25. Askmøy e. Fjordbækken's Sidan u. Råds Silja
9-9-8-8-9
Sløyfe og 1.kvalitet
DAGENS HEST!
26. Bø Oleanna e. Fjordbækken's Sidan u. Bø Lerka
8,5-9-8-8-8,5
Sløyfe og 2.kvalitet
27. Hjelle Silja e. Fjordbækken's Sidan u. Fjellmøy
7,5-8-8-8-8
Sløyfe
28. Bakkens Madikken e. Kuling u. Bø Marja
7,5-7,5-7-8-7,5
Sløyfe
29. Kleppes Emma e. Merinas Emil u. Kleppes Ninni
Ikkje møtt
Welsh Sec. A hopper 2 år:
30. Bo-Peeps Racel e. Blackhill Game Cock u. Crossfield Ruth
6,5-6-6,5-6,5-6,5
Sløyfe
Shetland hopper 3 år:
31. Bonitas Monje e. Ivrig u. Haugans Bonita
7-7-8-7,5-7
Sløyfe
Pokal for beste ponni
32. Skjølås Frøya e. Waulkmill Maclintock u. Gyda
6-6-6,5-6-6
Ikkje Sløyfe